Początek roku szkolnego

2 września, 2021 Wyłączono przez admin

1 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach, dla których Organem Prowadzącym jest Powiat Białobrzeski. W skromniejszych niż zazwyczaj – ze względu na przepisy sanitarne – uroczystościach udział wzięli przedstawiciele Zarządu Powiatu oraz Starostwa Powiatowego w Białobrzegach.

Starosta Powiatu Białobrzeskiego wspólnie z Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Grażyną Wieteską spotkali się z Dyrekcją, Wychowawcami i uczniami klas I, które rozpoczynają edukację w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach.

Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk uczestniczył w rozpoczęciu roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej.

Podczas wakacji szkoły zostały przygotowane do nowego roku szkolnego, niektóre sale zyskały nowy wygląd i wyposażenie. Placówki zostały wyposażone także w środki ochronne niezbędne do utrzymania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa sanitarnego.

Przedstawiciele Zarządu Powiatu Białobrzeskiego złożyli uczniom i nauczycielom serdeczne życzenia pomyślności, zdrowia i owocnego wykorzystania roku szkolnego 2021/2022.