Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych

8 kwietnia, 2022 Wyłączono przez admin

Po ponad półtorarocznej przerwie w dniu 7 kwietnia 2022 roku udało się zorganizować Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych. Zawody odbyły się na Hali Sportowej przy ulicy Reymonta 13A w Białobrzegach. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Nauczyciele wychowania fizycznego w LO w Białobrzegach rozpoczęli zawody krótkim przywitaniem uczniów, jak i ich opiekunów.

Zwycięskie drużyny otrzymały piłki i dyplomy, pozostali dyplomy. Głosami nauczycieli WF – opiekunowie drużyn wybrali – najlepszego zawodnika i zawodniczkę turnieju.
Otrzymali oni pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.

Klasyfikacja końcowa kat. dziewcząt:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach
  2. Zespół Szkół Ponadpodstawowy w Białobrzegach

Klasyfikacja końcowa kat. chłopców:

  1. Zespół Szkół Ponadpodstawowy w Białobrzegach
  2. Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach

Nagrody dla wygranych drużyn zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe
w Białobrzegach.

Pan Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk wraz z Panią Dyrektor Iwoną Śliwą oraz Panią Naczelnik Grażyną Wieteską wręczyli wygranym drużynom piłki, dyplomy oraz statuetki dla najlepszych zawodników wśród chłopców i dziewcząt. Pan Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk złożył podziękowania nauczycielom wychowania fizycznego w Liceum Ogólnokształcącym w Białobrzegach za organizację zawodów i sędziowanie oraz Samorządowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Białobrzegach za opiekę medyczną podczas zawodów.