Absolwenci opuścili mury szkolne!

30 kwietnia, 2021 Wyłączono przez admin

W piątek, 30 kwietnia Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Grażyna Wieteska wzięli udział w zakończeniu szkoły klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej oraz czwartych Technikum im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Ze względów epidemicznych uroczystość odbywała się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Wicestarosta i Naczelnik Wydziału wręczyli nagrody najlepszym absolwentom obydwu placówek: Ninie Piechocie – uczennicy Liceum Ogólnokształcącego oraz Klaudii Burskiej – uczennicy Technikum.

Z okazji zakończenia edukacji na szczeblu średnim do wszystkich abiturientów swój list skierował również Starosta Białobrzeski Sylwester Korgul.

„Jesteście tą grupą młodych ludzi, której przyszło przygotowywać się do najważniejszego egzaminu w życiu w warunkach epidemicznych, uczestnicząc w edukacji zdalnej. Wymagało to od Was samodyscypliny oraz dojrzałości. Tym bardziej, już na tym etapie, należy docenić Wasz trud i zaangażowanie. Jestem głęboko przekonany, że Wasza systematyczność i wytrwałość w zdobywaniu wiedzy zostaną nagrodzone oraz znajdą odzwierciedlenie w wynikach egzaminu maturalnego” – napisał w liście Starosta. 

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia podczas nadchodzących egzaminów i trzymamy kciuki!