Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

20 stycznia, 2022 Wyłączono przez admin

Mimo obostrzeń związanych z panującą w kraju pandemią po ponad półtorarocznej przerwie w dniu 18 stycznia 2022 roku udało się zorganizować Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych rocznik 2007 – 2008. Zawody odbyły się na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. KEN w Białobrzegach.

Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Białobrzegach Grażyna Wieteska wraz z Panią Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. KEN w Białobrzegach Elżbietą Siedlecką oraz Panem Karolem Motyką nauczycielem wychowania fizycznego w PSP w Białobrzegach rozpoczęli zawody krótkim przywitaniem uczniów, jak i ich opiekunów. Pani Naczelnik wraz z Panią Dyrektor podziękowały młodzieży i ich opiekunom za chęć wzięcia udziału w zawodach pomimo trudnej sytuacji epidemicznej, jaka panuje w kraju.

W zawodach rywalizowało 3 drużyny chłopców i 3 dziewcząt. Za trzy pierwsze miejsca wygrane drużyny otrzymały puchary i dyplomy, dodatkowo z drużyn dziewcząt i chłopców zostali wybrani najlepsi zawodnicy.

Klasyfikacja końcowa kat. dziewcząt:

1. PSP Stary Gózd                                                          

2. PSP Sucha

3. PSP Białobrzegi

                                                                        

Klasyfikacja końcowa kat. chłopców:

1. PSP Białobrzegi                                                                

2. PSP Stary Gózd

3. PSP Sucha                                                         

                                       

Nagrody dla wygranych drużyn zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Białobrzegach.

Pan Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk wraz Panią Naczelnik Grażyną Wieteską oraz Panią Dyrektor Elżbietą Siedlecką wręczyli wygranym drużynom puchary, dyplomy oraz statuetki dla najlepszych zawodników wśród chłopców i dziewcząt. Pan Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk złożył podziękowania Pani Dyrektor Elżbiecie Siedleckiej za udostępnienie sali na zawody, a Panu Karolowi Motyce za organizację zawodów i sędziowanie.

 Życzymy drużynom zwycięskim dalszych sukcesów w eliminacjach na szczeblu międzypowiatowym.