Teatr na wesoło – spektakl Kobieta idealna

9 lipca, 2021 Wyłączono przez admin

W sobotnie popołudnie, 3 lipca, w Hali Sportowej przy ul. Reymonta w Białobrzegach odbyło się przedsięwzięcie społeczno – kulturalne TEATR NA WESOŁO – spektakl KOBIETA IDEALNA.
Na scenie pojawili się znani i lubiani aktorzy: Adrianna Biedrzyńska, Michał Milowicz, Artur Dziurman oraz Dariusz Kordek, którzy wcielili się w rolę aktorów Grety i Alberta, a także dwóch braci: lekarza medycyny estetycznej Modesta i mecenasa Gerarda.
Sala z entuzjazmem przyjęła spektakl, dając temu wyraz wielokrotnie nagradzając aktorów oklaskami, śmiechem, a finalnie owacją na stojąco!
Inicjatorzy wydarzenia – Starosta Sylwester Korgul i Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk w imieniu wszystkich mieszkańców Powiatu Białobrzeskiego zgromadzonych na spektaklu podziękowali aktorom za wizytę w Białobrzegach i humorystyczne wprowadzenie w nastroje wakacyjne.
Wydarzenie współfinansowane było ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Zarząd Powiatu Białobrzeskiego składa podziękowania Zarządowi Województwa Mazowieckiego za pozytywne rozpatrzenie wniosku i przyznanie dofinansowania na ten cel.

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek