Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

16 marca, 2022 Wyłączono przez admin

W dniach 10 i 11 marca 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Starym Goździe odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dzieci (rocznik 2009 i młodsi) i młodzieży (rocznik 2007 – 2008). Licznie obsadzony turniej został przeprowadzony systemem „każdy z każdym”, a zacięte pojedynki w poszczególnych meczach oznaczały wyrównany poziom gier. Z rocznika 2009 i młodsi w kategorii chłopców startowało 5 szkół, a z kategorii dziewcząt 4 szkół. Natomiast z rocznika 2007 – 2008 startowało 6 szkół w kategorii dziewcząt i 7 szkół z kategorii chłopców.


Pan Starosta Sylwester Korgul wraz z Panią Anną Ziomek Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Góździe wręczyli zwycięskim drużynom nagrody w postaci pucharów i dyplomów za ich zaangażowanie i osiągnięte wyniki. Dodatkowo okolicznościowymi statuetkami i dyplomami zostali nagrodzeni również najlepsi zawodnicy. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Białobrzegach.


Pan Starosta składa podziękowania Panom Mariuszowi Barszczowi i Piotrowi Zarębie nauczycielom wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej w Starym Goździe za organizację zawodów i sędziowanie, to pasjonaci i trenerzy tej dyscypliny.