Za nami mistrzostwa Powiat Białobrzeski w piłce siatkowej szkół podstawowych!

28 lutego, 2023 Wyłączono przez admin

W czwartek, 02.02.2023 roku, w Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN Białobrzegi rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Szkół Podstawowych, dla dziewczynek i chłopców z roczników 2008/9 oraz 2010 i młodsi.

W mistrzostwach wzięło udział 11 drużyn z naszego Powiatu. Starcie na etapie powiatowym poprzedziły eliminacje gminne. Od samego początku turnieju, w Hali Sportowej czuć było ducha zdrowej rywalizacji oraz dobrej zabawy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy zacięcie walczyli o zdobycie tytułu zwycięzcy. Z fascynacją oglądaliśmy zapał zawodników i ich trenerów. Podczas dekoracji wyróżniono zwycięskie drużyny, a także wręczono indywidualne nagrody dla najlepszych zawodników wytypowanych z każdej kategorii.

Nagrody ufundowane przez Starostę Białobrzeskiego Pana Sylwestra Korgula wręczyli Bartłomiej Kowalczyk – wicestarosta białobrzeski oraz Wicedyrektor PSP nr 1 im. KEN Małgorzata Jaszczyk.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego za organizację wydarzenia i aktywne włączenie się w jego przebieg.