Nagroda Starosty dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Nagroda Starosty dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

2 lipca, 2020 Wyłącz przez admin

Starosta Białobrzeski Sylwester Korgul ufundował nagrody dla najlepszego ucznia
w roku szkolnym 2019/2020 we wszystkich typach szkół w Powiecie Białobrzeskim. Pamiątkowe statuetki
i książki z wpisem okolicznościowym zostały wręczone  podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w dniu 26 czerwca 2020 roku. W szkołach ponadpodstawowych nagrodę Starosty Białobrzeskiego miał przyjemność  wręczać Wicestarosta Bartłomiej Kowalczyk oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Pan Zbigniew Sobczak.

Najlepsi uczniowie

Szkoły Ponadpodstawowe:

1. Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach                         Nina Piechota

2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach                      

– Technikum                                                                           Kacper Biniszewski

– Branżowa Szkoła I Stopnia                                                   Michał Jankowski  

– absolwent  Branżowej Szkoły  I Stopnia                                 Michał Jankowski

3. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży

   „Siódemka” w Białobrzegach                                                 Aleksandra Wrona

Szkoły Podstawowe:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białobrzegach         Antoni Fołtyn  

2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej                             Patrycja Siek

3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Olkowicach                     Agata Rogalska

4. Publiczna Szkoła Podstawowa w Promnie                          Bartłomiej Danielewicz

5. Zespół Placówek Oświatowych w Przybyszewie                  Antoni Krzysztof Danielewicz

6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogolinie                         Nikola Włodarczyk

7. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukównie            Nikola Kosowska

8. Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnocinie                     Aleksandra Sitarek

9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Stromcu                          Amanda Wójcik

10. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrku                          Julita Jemiołek

11. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bożem                           Natalia Regulska

12. Publiczna Szkoła Podstawowa w Podlesiu Dużym Klara Paszkowska

13. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobieszynie                   Julia Krystkiewicz

14. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyśmierzycach             Agata Miszczak

15. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostrzyniu                     Wiktoria Smagowska

16. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Błotnicy              Julita Archanowicz

17. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Goździe             Marta Górska

18. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaszowie                       Izabela Katus

19. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Sieklukach        Julia Kacprzyk

20. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białobrzegach           Julia Łukasiewicz

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.