Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Nożnej Chłopców (rocznik 2009 i młodsi) i Piłce Nożnej „6 – tki” Chłopców (rocznik 2007 – 2008)

13 kwietnia, 2022 Wyłącz przez Anna Kamińska

Zgodnie z terminarzem Powiatowych Rozgrywek Sportowych w dniach 12 i 13 kwietnia br. na Stadionie Miejskim im. Zygmunta Siedleckiego w Białobrzegach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Minipiłce Nożnej Chłopców (rocznik 2009 i młodsi) i Piłce Nożnej “6 – tki” Chłopców (rocznik 2007 – 2008) Szkół Podstawowych. W Minipiłce Nożnej wzięło udział pięć drużyn, natomiast w Piłce Nożnej “6 – tki” chłopców cztery drużyny. Grano systemem każdy z każdym.

Za osiągnięte wyniki drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Głosami nauczycieli wychowania fizycznego wybrano również najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza. Pan Karol Motyka nauczyciel wychowania fizycznego w PSP w Białobrzegach wraz z Panem Emilem Galem nauczycielem wychowania fizycznego w PSP w Przybyszewie rozpoczęli zawody krótkim przywitaniem dzieci wraz z opiekunami oraz przedstawieniem zasad gry.

Klasyfikacja końcowa Minipiłka Nożna chłopców:

  1. PSP Białobrzegi
  2. PSP Stary Gózd
  3. PSP Podlesie Duże
  4. PSP Rogolin
  5. PSP Przybyszew

NAJLEPSZY ZAWODNIK:                                                              NAJLEPSZY BRAMKARZ:

Marciszewski Igor – PSP Białobrzegi                      Szczepanowski Filip – PSP Stary Gózd

Klasyfikacja końcowa Piłka Nożna „6 – tki” chłopców:

  1. PSP Białobrzegi
  2. PSP Stary Gózd
  3. PSP Podlesie Duże
  4. PSP Rogolin

NAJLEPSZY ZAWODNIK:                                                              NAJLEPSZY BRAMKARZ:

Stanisław Kapłon – PSP Białobrzegi                                       Szymon Zakrzewski – PSP Podlesie Duże

Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Białobrzegach.

Pan Starosta Sylwester Korgul podziękował Panu Karolowi Motyce oraz Panu Emilowi Galowi za organizację zawodów i sędziowanie, Pani Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu Grażynie Wietesce za współpracę przy organizacji zawodów, dzieciom i ich opiekunom za chęć wzięcia udziału w zawodach oraz Paniom pielęgniarkom z SP ZOZ w Białobrzegach Sp. z o.o. za opiekę medyczną.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Białobrzegi Adamowi Bolkowi oraz Panu Jackowi Kacprzakowi Prezesowi Pilicy Białobrzegi za użyczenie sprzętu oraz boiska na zawody.