Białobrzegi Powiat Witamy
dla słabowidzących FB logo BIP logo

Start   ->   Starostwo   ->   Aktualności

Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych

W dniu 9 kwietnia 2018r. w Białobrzegach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody odbywały się na malowniczo położonym terenie znanym wszystkim jako „Banaśka”. Biegom, które przekładane były już 3 krotnie ze względu na warunki atmosferyczne, wreszcie sprzyjała pogoda, było sucho i słonecznie. Dziewczęta ze szkół podstawowych miały do pokonania dystans 800m a chłopcy 1000m. Natomiast dziewczęta z gimnazjum miały do pokonania dystans 1000m natomiast chłopcy 1500m. W sumie w zawodach wzięło udział 353 uczniów. Dziewczęta i chłopcy startowali oddzielnie w następujących kategoriach wiekowych:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Klasa -  4  rocznik 2007 r.
Klasa -  5  rocznik 2006 r.
Klasa -  6 rocznik  2005 r.
Klasa – 7 rocznik  2004 r. 

SZKOŁY GIMNAZJALNE:

Klasa – II   rocznik 2003 r.
Klasa – III  rocznik 2002 r.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

Klasa IV Dziewczęta:
1. Zuzanna Papis – PSP Białobrzegi
2. Małgorzata Motyka – PSP Białobrzegi
3. Lena Zaborowska – PSP Olkowice
3. Natalia Krawczyk – PSP Stary Gózd
4. Weronika Ślusarczyk – PSP Olkowice
5. Anita Skrzypek – PSP Stary Gózd
6.Maria Matysiak – PSP Stary Gózd

 

Klasa IV Chłopcy:                                                                     
1. Stanisław  Kapłan– PSP Białobrzegi                    
2. Gabriel Kowalczyk – PSP Bukówno                   
3. Szymon Krawczyk – PSP Przybyszew                                                                                                                                
4. Antoni Niewiadomski – PSP Białobrzegi            
5. Dawid Bojanowicz – PSP St. Błotnica                  
6. Igor Bartoszek – PSP Promna

 

Klasa V Dziewczęta:
1. Amelia Wrona  – PSP Kostrzyn
2. Barbara Grotek – PSP Wyśmierzyce
3. Dominika Woźniak – PSP Stary Gózd
4. Julia Kot – PSP Białobrzegi
5. Kinga Prasek – PSP Stary Gózd
6. Martyna Serafin – PSP Kostrzyn

 


Klasa V Chłopcy:                                                           
1. Kamil Popis  – PSP Przybyszew                         
2. Mateusz Murawski - PSP Bukówno                    
3. Grzegorz Starczewski  – PSP Promna                  
4. Michał Krzosek – PSP Bukówno                         
5.  Bartek Górecki – PSP Białobrzegi                     
6. Jan Latosek – PSP Czarnocin                      

         


Klasa VI Dziewczęta:
1. Weronika Sęk  – PSP Stara Błotnica
2. Magdalena Piotrowska – PSP Przybyszew
3. Maria Wrzos – PSP Stary Gózd
4. Aleksandra Wiśniewska – PSP Stare Siekluki
5. Sandra Bujanowicz – PSP Kaszów
6. Katarzyna Frączek – PSP Stara Błotnica

 

Klasa VI Chłopcy:                                                           
1. Jakub Strzałkowski  - PSP Promna                  
2. Ernest Zych  – PSP  Stara Błotnica                  
3. Damian Górka – PSP Stary Gózd                     
4. Miłosz Stępień – PSP Stary Gózd               
5. Piotr Barański – PSP  Olkowice                          
6. Dawid Wdowczyk – PSP Rogolin            

         

Klasa VII Dziewczęta:
1. ---------------
2. Weronika Marszałek – PSP Stara Błotnica
3. Zuzanna Giedyk – PSP Kostrzyn
4. Katarzyna Berlińska – PSP Stara Błotnica
5. Zuzanna Bugajska – PSP Białobrzegi
6. Maja Starczewska – PSP Promna

 

Klasa VII Chłopcy:                                                           
1. Jakub Cąderek – PSP Przybyszew                   
2. Bartosz Fetraś – PSP Rogolin                                  
3. Kacper Chrabałowski – PSP Promna               
4. Arkadiusz Dróżdżel – Stara Błotnica                       
5. Filip Nowakowski – Stara Błonica                                 
6. Falkiewicz Igor – PSP Białobrzegi         

         

SZKOŁY GIMNAZJALNE:

 

Klasa II Dziewczęta:
1. Emila Rąbkowsa – PG Adamów
2. Małgorzata Jaworska – PG Białobrzegi
3. Paulina Krzemińska– PG Adamów
4. Julia Stępniak – PG Rogolin
5. Angelika Zych – PG Stara Błotnica
6. Gabriela Śpiewakowska – PG Stara Błotnica

Klasa II Chłopcy:                   

1. Michał Chyc – PG Adamów               
2. Krystian Mirkowski – PG Adamów        
3. Krystian Prażnowski  – PG Stary Gózd         
4. Emil Kucharczyk – PG  Rogolin                    
5. Patryk Wągrodzki  – PG Stary Gózd              
6. Michał Kocon – PG Rogolin                   

 Klasa III Dziewczęta:
1. Wiktoria Gajewsa – PG Adamów
2. Zofia Kawińska – PG Wyśmierzyce
3. Aleksandra Jędrzejewska – PG St. Błotnica
4. Wiktoria Błońska – PG  Adamów
5. Adrianna Kwiatkowska – PG Adamów
6.  Izabela Pępkiewicz – PG Adamów


Klasa III Chłopcy:                  

1.Mikołaj Sitarek – PG Białobrzegi                   
2. Karol Kosowski – PG St. Błotnica         
3. Bartłomiej Pulkowski – PG Rogolin             
4. Michał Walczak – PG Stara Błotnica            
5. Szymon Bednarski – PG Rogolin                  
6. Przemysław Aderek – PG Wyśmierzyce       


Sześciu najlepszych zawodników w każdej grupie wiekowej otrzymało pamiątkowe dyplomy, a trzech pierwszych również medale z wygrawerowanym okolicznościowym napisem. Fundatorem medali było Starostwo Powiatowe w Białobrzegach.


Starostwo Powiatowe w Białobrzegach składa podziękowania Panu Karolowi Motyce nauczycielowi wychowania fizycznego w PG w Białobrzegach za organizację zawodów i sędziowanie oraz innym nauczycielom wychowania fizycznego, którzy pomagali w organizacji, a także SPS ZOZ w Białobrzegach za opiekę medyczną.

Z każdej kategorii awansowało 12 najlepszych zawodników na zawody międzypowiatowe.

 

 

 

 

 

POZYSKANE ŚRODKI

66 683 686 zł 22 627 265 zł

WŁADZE POWIATU

Władze powiatu Andrzej Jacek Oziębło
Starosta Pytania do Starosty

KONTAKT

Powiat Białobrzeski
Pl. Zygmunta Starego 9
26-800 Białobrzegi
NIP:798-14-64-078
REGON: 670223132
tel. 48 6133414
fax 48 6133420
e-mail: sekretariat@bialobrzegipowiat.pl

KALENDARIUM

GALERIA

Lider regionu 2012 Lider Regionu 2013 Lider Regionu Samorząd Równych Szans Lider RPO WM _125508_fot.jpg