Białobrzegi Powiat Witamy
dla słabowidzących FB logo BIP logo

Start   ->   Starostwo   ->   Aktualności

Aktualności

Nagroda Starosty dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 Wzorem lat ubiegłych Starosta Białobrzeski Sylwester Korgul ufundował nagrody dla najlepszego ucznia
w roku szkolnym 2018/2019 we wszystkich typach szkół w Powiecie Białobrzeskim. Pamiątkowe statuetki
i książki z wpisem okolicznościowym zostały wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego
w dniu 19 czerwca 2019 roku.  Dodatkowo w tym roku Starosta Białobrzeski ufundował nagrodę za wybitne osiągnięcia w sporcie dla Kamila Popisa ucznia w Zespole Placówek Oświatowych w Przybyszewie, który zdobył Mistrzostwo Polski w indywidualnych biegach przełajowych  oraz nagrodę dla Marcina Paska ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach jak i pełnoprawnego strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej
 w Stawiszynie za bohaterski czyn niesienia pomocy osobie poszkodowanej, który nie zważając
na niebezpieczeństwo uwolnił samodzielnie z pojazdu i udzielił pierwszej pomocy kobiecie, której samochód uległ wypadkowi. Uczeń  otrzymał z rąk Wicestarosty Białobrzeskiego Bartłomieja Kowalczyka mundur koszarowy OSP, a rodzice list gratulacyjny.  

 

Najlepsi uczniowie

 

Szkoły Ponadgimnazjalne:

 

1. Liceum Ogólnokształcące w Białobrzegach                    Nina Piechota

2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białobrzegach                 

- Technikum                                                                          Klaudia Burska

- Branżowa Szkoła I Stopnia                                                             Michał Jankowski  

- absolwent Zasadniczej Szkoły Zawodowej                             Aleksandra Kopeć  

 

Szkoły Gimnazjalne:

1. Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach                          Aleksandra Bień

2. Publiczne Gimnazjum w Adamowie                                 Julia Bors

 

Szkoły Podstawowe:

1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białobrzegach    Bartłomiej Fołtyn  

2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej                          Karol Puc  

3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Olkowicach                 Józef Pucek

4. Publiczna Szkoła Podstawowa w Promnie                                  Julia Piwowarczyk

5. Zespół Placówek Oświatowych w Przybyszewie             Bartłomiej Bąk         

6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogolinie                                 Klaudia Aderek

7. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bukównie                    Katarzyna Leśnowolska

8. Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnocinie                 Katarzyna Korza  

9. Publiczna Szkoła Podstawowa w Stromcu                                  Agnieszka Matysiak

10. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobrku                                  Wiktor Brzostowicz

11. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bożem                                   Natalia Regulska

12. Publiczna Szkoła Podstawowa w Podlesiu Dużym        Dominika Piekarska

13. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobieszynie               Dominik Hołuj  

14. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyśmierzycach                    Justyna Szklarczyk  

15. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostrzyniu                Maja Traczyk

16. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Błotnicy                      Agnieszka Sobieraj  

17. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Goździe                    Marta Górska

18. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaszowie                   Izabela Katus

19. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Sieklukach   Magda Lisiewska

20. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białobrzegach      Dominika Witkowska

 

 

 

 

 

POZYSKANE ŚRODKI

69 839 157 zł 30 234 288 zł

WŁADZE POWIATU

Władze powiatu Starosta
Sylwester Korgul Pytania do Starosty

KONTAKT

Powiat Białobrzeski
Pl. Zygmunta Starego 9
26-800 Białobrzegi
NIP:798-14-64-078
REGON: 670223132
tel. 48 6133414
fax 48 6133420
e-mail: sekretariat@bialobrzegipowiat.pl

KALENDARIUM

GALERIA

Lider regionu 2012 Lider Regionu 2013 Lider Regionu Samorząd Równych Szans Lider RPO WM _125508_fot.jpg